Červen 2009

Vízo-Koneeeec!

30. června 2009 v 11:31 | Hanča |  Co nového na blogu
Ahojky!!!
Tak dneska konečně konéééc!! Sice se mi na novou školu vůbec nechce, ale už jsem potřebovala prázdniny!! Konečně! Jinak mam čtyři trojky, 8 dvojek a pouhé 3 jedničky, ale nějak moc mi to nevadí.. Stejně už je mi to k ničemu.
A co vy? Jak jste dopadli?? Písněte do komentu.
Papáá

Dnes se vracím!! - Monča :))

29. června 2009 v 8:57 | Monča |  O Monče
Ahoj věrná SB i další návštěvníci, pokud sem ještě občas zabloudíte :)

click to comment

Dneska se vracím domů :) Rodiče dorazí asi ve 13:00 a doma budu kolem 20-21:00 večer :) Už se šííleně moc těším! :) Konečně to tu zase maličko ožije, pokud to má vůbec ještě cenu.. Já doufám, že jo :)

Jinak, se školou končíme zítra - proto taky jedu o den dřív, že? :)

Moc se na všechny těšíííím, po 5 dlouhých týdnech konečně uvidim rodinu a Matyldu, kamarády... Jéj. :) Mám z toho tak trochu nervy :D


Pá zatím.

omluva+dovolená

28. června 2009 v 13:52 | Hanča |  Co nového na blogu
Ahojky, trpěliví návštěvníci.
Chtěla bych se omluvit za neohlášené "pozastavení" blogu. Na počítači jsem posledních 14 dní nebyla těměř vůbec, natož abych sem něco přidala.. Bylo strašně moc zařizování dovolené, sklízeli se sena, a prostě celkově nebyl vůbec čas... Teď to snad už půjde, ale jen na chvilku protože 2. července odjíždim do Itálie a vracim se až 11. takže tu ode mě po dobu mé nepřítomnosti nečekejte žádně články, ale to za mě napraví snad už Monča, která se v pondělí vrací konečně domů!!

Jinak: podrobnosti dovolené:

Na dovolenou jedu poiprví ve svém životě, nebyla jsme ani v zaraničí ještě, teď se naskytla možnost jet se strejdou tetou a jejich dcerou do Itálie. Takže jedu i s bráchou. Je to 25 km od Benátek, přesněji řečeno do Cavallina. Budeme bydlet v dvoupatrovém bytě ještě s jednou rodinou, která jede s námi, celý barák bude jenom pro nás. Byt je 50 metrů od pláže, takže to budeme mít jenom kousek a snad uvidíme na moře z balkonu. No to je asi tak zatím vše..
Tak se s vámi zas po dlouhé době loučím.

Matylda postupuje :))

16. června 2009 v 13:10 | Monča |  Účast v soutěžích
Čauky lásky! :)

Po delší době se ozývám, není tady na PC vůbec čas. Za 14 dní už jedu domů, tak pak zase blog poběží naplno. Chci se i omluvit SB, že k nim nechodím, ale vážně na to není vůbec čas.

Taky jsem vám chtěla poděkovat za to, že Matylda postoupila do dalšího kola SONM! tentokrát už je to finále, tak doufám, že jí podpoříte alespoň nějakými hlasy. I kdyby nevyhrála, nevadí.. Stříbro je krásný umístění :))


>>> HLASUJ PRO MATYLDU <<<


Děkuju moc, ahoj.

ÚÚÚžasný!!!

15. června 2009 v 16:54 | Hanča |  Videa
Tak tohle si určitě poslechněte!!!

Leonek =*

15. června 2009 v 15:58 | Hanča |  Fotí Hanča
Tak zas po dlouhé době se tu objevuju. A chtěla bych vám oznámit, že tu neni jenom jedna webmassterka, ale dokonce a někdo tomu nechce věřit 2!! Takže Vás chci poprosit, aby ste to tak brali, protože to tak zůstane.

Jinak tohle jsou fotky z našeho 1. lonžování. Teda abych pravdu řekla spíš zabijačky, než lonžování... Zabijačka? Možná si říkáte proč, já vám to řeknu. Leon totiž místo aby běhal do kolečka na lonži, tak na mě dělal nálety a vyhazoval po mě, měla jsem co dělat, aby mě nekop. No takže to bylo 1. a taky asi poslední..

Mno tady to je:(klik c.č.)

Hlásnete?

9. června 2009 v 13:24 | Monča |  Účast v soutěžích
Byla bych moc ráda, kdybyste hlasovali v anketě pro MATYLDU.. :)

Už je to semifinále, Hančina zvířátka se tam bohužel nedostala.. Na blogu o tom informace nebyly, protože jsme tam soutěžily obě a nechtěly jsme nějakým způsobem ovlivňovat, ať hlasujete pro některou z nás.


Díky za každý hlas.

>> HLASUJ ZDE <<


Aktuálka od Monči

9. června 2009 v 13:19 | Monča |  O Monče
Čauky :)


Tak se po delší době opět ozývám.. Jak se máte? My máme teď hodinu počítačů a máme volno, tak proč toho nevyužít, že? :)

Jinak, domů se vrátím možná 28.nebo 29.6., tak už se šíleně těšim :) Ještě se to musí domluvit s lázněma a pak už to teprve budu vědět najisto.

Jinak, co vám napsat? Denní program je hodně nabitý, 4× týdně máme bazén, 3× týdně posilovnu a spoustu dalšího, včetně rozcviček o sedmé ráno. Vstáváme tady obvykle v 6:00, někdy dřív a o víkendu dýl.

Mějte se tu moc fajn, vaše Monča :)

PS pro Hanču: Hani, v rozepsaných máš pořád ty 2 hodnocení pro blogy.. až budeš mít čas, tak to semka prosím dej. :)

Koťátka

6. června 2009 v 14:07 | Hanča |  Fotí Hanča
Černé kotě se jmenuje Mňouk, furt totiž mňauká...
Černobílé kotě je Tlusťoušek, je to takovej velkej kocourek...
Jejich maminka se jmenuje Čert a otec nwm jak se jmenuje je to sousedoc kocour...


Pomoct můžeš i ty!

6. června 2009 v 12:21 | Hanča |  Co nového na blogu
Toto kuřátko hledá svou maminku.
Pokud se podepíše 10 lidí, tak ji najde.
1// Zgoubi
4// Lorely
6//
7//
8//
9//
10//

???Co to???

3. června 2009 v 20:07 | Hanča |  Fotí Hanča
Ahojky, dávam vám sem nějaké fotky ze střechy-samozřejmně přírodu xD

Ahojky =)

2. června 2009 v 18:53 | Hanča |  O Hanče
Ahojky!!
Moni, jesli tohle byla narážka na mě, že blog upadá, tak se chci obhájit, že opravdu nestíham! Dodělávky na střeše atd. fakt se všem omlouvam ale nestíham!!

Doufám že to pochopíte!!

A jinak otázka-co po škole? tu Moni neřeš, zůstane to tak jak to je, možná jen že spolu nebudem tak často ale ty budeš u mě vždycky na 1. místě!! Na to pamatuj, tebe já ztratit nechci, ani nevíš jak se mi po tobě stejská, když musim trávit každe den bez tebe "jenom" s klukama, "jenom" je v uvozovkách, protože pro mě taky moc znamenaj!! Ale prostě ta holčičí přítomnost mi tam přece jenom chybí!! Takže si koukej domluvit odvoz dřív, ať seš tam s náma ještě alespoň chvilku!!

Mno a teď jdu zas ven, musim zas dělat, už je to na palici!!

Takže papáá

Na poloviční úvazek :))

2. června 2009 v 13:27 | Monča |  O Monče
Ahojky.

Dostala jsem se opět na PC v lázeňský škole, tak toho pochopitelně využívám jak můžu :)

Chtěla bych vám oznámit svůj poloviční návrat. To znamená, že tady nemudu přidávat každý den, jako vždycky, ale třeba jen 2-3× do týdne..

Tenhle blog strašně umírá a je mi to vcelku i líto. :(

Mno budu se snažit to oživit, uvidíme, jak to nakonec dopadne..

Taky mě napadla otázka, co s blogem, až vyjdeme s Hankou základku? Budeme pořád nejlepší kámošky? Je to hodně těžký řešit.. Budeme sice ve škole ve stejném městě, budeme se dopravovat stejným autobusem, ale přesto.. Bude to jiné. Je to nevyhnutelné, to je jasné. Ale přesto budu ráda, když já a Hanča budeme vždycky nej kámošky.. To je mý největší přání a doufám, že se splní.. :))

Mějte se zatím moc hezky, ahoj.