Dnešní den 30.4

30. dubna 2009 v 17:19 | Hanča a Monča |  Společné zážitky
Ahojky :)
Hanča:
Hned ráno jsem měla upe super náladu, vzbudila jsem se 20 minut před budíkem a pak jsem ještě ležela v posteli. Ale místo abych si ležela jen tak a dřímala, tak mi napsala Monička že nemůže vstát =D No tak jsem vstala a s úžasnou náladou jsem se oblíkla, došla do koupelny a vypravila se a snídala po cestě jablko, po kterým se mi chtělo čůrat =D

No ve škole na mě čekala Monča a Lukáš, samozřejmě u okna. 1. hodina byla chemie a pak jsme měli matiku, ale naštěstí jenom chvíly protože se jelo do divadla na Malou opičku. Cesta byla super, čekali jsme na ní taky jenom chvilku. Byli jsme nahoře na balkoně a začalo to. Mě se udělalo neuvěřitelně blbě, začala se mi točit hlava, tek po mě pot a do všeho jsem neviděla a bylo mi tak špatně, ale ne normálně, ale nějakej tlak na žaludek, no prostě bezva!! :( Takže Monča, která seděla vedle mě zavolala učitelku a šli jsme ven na vzduch, tam se mi udělalo jakž takž dobře, tak jsme šli nahoru. Nahoře jsem seděla nanejvýš 10 minut a začalo to nanovo, už jsem zaklepala na učitelku a šla rovnou ven. Venku se to ale nelepšilo, jen to bylo o něco lepší, ptali se mě jestli půjdu ještě nahoru, řekla jsme že nwm... Venku se mnou zůstal náš třídní a tak jsme mlčeli a po chvlkách kecali.. No takže jsme z divadla neviděla vůbec nic... No tak se ještě nějakou dobu čekalo venku a furt se to nezlepšovalo, měla jsme 2 starostlivý kluky, kterým chci tímto velice poděkovat!! No a kluci jako starostliví miláčkové mi koupili pití, děkuju kluci! No tak jsem ho vypila a dala jsem i Mončince napít. No tak po chvíl přijel bus, tak se nastupovalo a na nás už nezbylo místo :( Tak jsem si sedla na Lukáše, ale to jakmile uviděl náš třídní na nás hodil takovej pohled, že jsem slezla =D On si totiž myslí že já nebo Monča s nim chodíme =D No tak jsem tu cestu nějak ustála s mou točící hlavou. Mno nějak jsem to ustála, ale to odpoledne stálo za to =D S Mončou jsme místo dvou hodin odpoledky byly ve cvičný kuchyni a stříhali a šily šerpy =D Než jsme to nastříhali, tak uběhla hodina a půl, protože než jsme je nastříhali, tak jsme se tlemily jak praštěný =D No tak jsme to nějak udělali a než jsme zprovoznili mašiny, tak přišla učitelka a stačili jsme ušít každá 1 šerpu =D No prostě upe úžasný odpoledne, ale teď kažkou chvilku musim chodit ven abych neomdlela... Je mi děsně zle, ale musí to do zítra přestat, protože jedu za Mončou a bude tam i Lukáš a Vašek, no prostě celá naše parta+ ještě 2 úžasný kluci s kjterejma je děsná prdel =D. Takže lidi těšim se na zítra a teď se s vámi loučíím a předávam slovo Monče. Papáá

MONČA:
Čawec lidičky! :)
Tak začnu od začátku. V noci jsem blbě spala, takže jsem pak ráno spala jako zabitá.. Když jsem se rozkoukala, napsala jsem smsku Hanče, a tím jsem jí omylem vzbudila. Vstala jsem skoro o půl hodiny dýl než normálně a pak to šlo ráz naráz. Tak se stalo, že mě a ségře málem ujel bus.. Naštěstí jsme to doběhly včas.
Ráno jsem šla k oknu ke klukům, jako vždycky.. Po příjezdu Hanči jsme přečkali ještě 2 další hodiny a pak se jelo. To už tady Hanka všechno řekla. Divadlo probíhalo celkem dobře, až na Hančinu nevolnost..
Odpoledne bylo úžasný, fakt.. Ty hlášky, co tam padaly :D Už si je ani všechny nepamatuju. No děsná sranda, zvlášť jak jsme se snažily s Hankou sprovoznit ty starý školní šicí mašiny.
Vážně už nevím, co víc připsat.. Z mého pohledu to byl úžasnej den, kterej ještě nekončí :D Večer jdu s Lukášem a těma (jak řekla Hanka) dvěma úžasnýma klukama na májku.
Zítra kino.. Lidi, já se táák těšim!! :-D Po kině nás čeká pizzérka, jako doufam, že nás nevyvedou!! :D A ještě před kinem budeme všichni jen tak spolu venku, možná na hřišti, nevim.. a pak se jedeme podívat na štěňátkaaa, pak vám sem s Hančou dáme fotky :)

Ahojík! :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete na tomto blogu jarní párty?

Jasně!! :)
Ne!! :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama