3. díl- Láska z nenávisti

19. dubna 2009 v 19:12 | Monča |  Láska z nenávisti
Ahoj lidi! :-)
Mám tu pro vás další dílek Lásky z nenávisti.. Snad se vám bude líbit.
!!NEKOPÍROVAT!!


,, Máma včera byla vybírat novej stan, no a co kdybychom ho vyzkoušely?"
,,Bětko, ty seš geniální!!" Vyskočila jsem celá nadšená, až se důchodci, co byli v parčíku na odpolední siestě, polekaně rozhlíželi.

celý článek



Povídaly jsme si ještě dlouho, ale stačí, když řeknu, že se to všechno točilo jen kolem plánování a organizace stanování. I na Bětce bylo vidět, že je ve svém živlu. Ovšem pak se začalo stmívat a já si s hrůzou uvědomila, že už je skoro devět. Musely jsme sebou hodit, protože jsme s Bětkou nezůstaly jen u dřepění na lavičkách, ale šly jsme se projít po městě.. A pak ještě dál, po polní cestě až k lesu, kde jsme se uvelebily u rybníka, večeřely gumové medvídky, kterých jsme si nakoupily ve městě hotovou zásobu, a popíjeli jahodový džus. Čekala nás minimálně půlhodina cesty, takže stačil jeden poplašený pohled a už jsme obě jako na povel vyrazily klusem zpátky k domovu.
,,Tohle si budeme muset příště rozmyslet. Sice začínají prázdniny, ale máma je úplně paf, když dorazím domů dýl jak v osm!" zafuněla Bětka a viditelně zrychlila.
,,A co si myslíš, že já?" vydechla jsem a dohnala svou aktivní kámošku.
Zastavilo mě až prudké píchání v boku, které mi nedovolovalo běžet dál.
,,Čekej!" zavolala jsem jenom. Opřená o kolena jsem se vydýchávala, jako kdybych právě uběhla maraton. I Bětka měla očividně dost, a tak jsme hodně zvolnily tempo.
,,Tohle byl rekordní vytrvalostní běh, to ti povim! Měla by to vidět tělocvikářka." postěžovala si.
,,Přesně! Prej že jsme líný.. tss!" zlostně jsem zavzpomínala na naši bývalou tělocvikářku.
Bývalou proto, že jsme akorát vyšly základku. Teď se chstáme na hotelovku a už se tam neuvěřitelně těšíme. Jsem neskutečně šťastná, že budeme na škole taky spolu.
,,Ale stejně se mi po ní bude stejskat.. Nejenom po ní, po všech. S lidma ze třídy se uvidíme, to je v pohodě." zasnila se jindy humorná Bětka.
,,Jo, to mě taky. Ale teď pohni, jinak se domů fakt dostanem až k desátej!" Zrychlila jsem tempo a jen doufala, že rodiče budou v dobré náladě. Nebyli.

,.Karino!! Kde seš? Víš jakej jsem o tebe měla strach?!" Vrhla se na mě mamka hned ve dveřích.
,,Mami promiň, byla jsem venku s Bětkou!"
,, Mělas dát vědět! Od čeho máš mobil?"
,,Zapomněla jsem ho doma, snad se tolik nestalo, ne?"
,,Už nikdy, jasný?!" vztekala se mamka. Nechtěla jsem vyvolávat hádky a raději jsem přikývla a smířlivě odešla do pokoje. Taťka naštěstí už spal. Stavila jsem se v koupelně a o půlhodinku později jsem zaléhala do postele.

Ráno jsem se probudila a hned jsem věděla, že dnešek nevěstí nic dobrého. Venku bylo zataženo a sluneční paprsky sotva prosvítaly černými mraky. Mrzutě jsem se protáhla, navlékla na sebe župan a vykročila chodbou do kuchyně. Naši už byli zřejmě v práci, takže jsem měla klid od dalšího kázání o mé nespolehlivosti. Pomalu jsem přešla k lednici pro marmeládu a máslo, v příborníku vzala nůž a posadila se na židli. Na stole na mě čekal vzkaz od mámy:

Karin, až se vzbudíš, dojdi prosím nakoupit. Nákupní tašku i seznam s věcmi najdeš na botníku. Taky ukliď, protože odpoledne k nám má přijet babička a víš, jak bere čistou domácnost vážně. Né aby ses zase někde toulala! Ještě si promluvíme o tom včerejším pozdním příchodu, tátu to taky pěkně vytočilo!! Pac a pusu, máma.

Skvěle! Děkuju maminko, děkuju.. Takže dneska budu za služku, fajn. Jenže tohle ještě nemělo být všechno, co mi dnešek mělo úplně zkazit.


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti příběh Láska z nenávisti?

Ano
Ne

Komentáře

1 axlik ♥♥Tvé SB♥♥ axlik ♥♥Tvé SB♥♥ | Web | 19. dubna 2009 v 20:17 | Reagovat

ahojky obíhám nwm jestli sem tě odpoledne obíhala ale radši to píšu znova tak pa :-D

2 LuCka(Sylva112) LuCka(Sylva112) | Web | 19. dubna 2009 v 21:01 | Reagovat

aha :-(  :-(  :-(

3 Hvězdička Hvězdička | Web | 20. dubna 2009 v 7:54 | Reagovat

aHOJ OBNIHAM DOUFAM ZE SE MAS DOBRE JA TEDA JO !!TAK PAPA :-)

4 Smajlinka-Your SBé,které tě moooooooooc lawuje Smajlinka-Your SBé,které tě moooooooooc lawuje | Web | 25. dubna 2009 v 16:56 | Reagovat

Hej honem další díl!!Je to super,je to napínavé je to skvělé :-D

5 Little TwiXi Little TwiXi | Web | 7. května 2009 v 19:42 | Reagovat

super dil jsem zvedava na pokracko .. a na babicku :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama